HAKKIMIZDA

hakkımızda-metin-imajAvukat Burak Bozkurt, Antalya’da dünyaya geldi. İlköğretimini Antalya Hüseyin Avni Çöllü İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini de yine Antalya’da bulunan Çağlayan Lisesi’nde tamamladı. 2013-2019 tarihleri arasında Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamladı. Hukuk eğitimi sırasında Antalya Kültür Sanat Vakfı kapsamında “sanat tarihi” eğitimleri de alarak çok yönlü bir eğitim sürecinden geçmiş oldu.

2019 yılında Antalya’da Perik Avukatlık Bürosu’nda avukatlık stajını tamamladı. Aynı yıl Antalya Bilim Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programına başlayarak akademi ile olan bağını kesmeden ilerlemeye devam etti. Hala tez yazma sürecinde olan Avukat Burak Bozkurt, almış olduğu sanat tarihi eğitimi ile hukuk eğitimini bir araya getirerek yüksek lisans tez konusunu belirlemiştir.

Bugün sahip olduğu ofiste özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında avukatlık hizmeti vermektedir. Bunun dışında şirketlerin kurumsal hukuki işlemlerini takip ederek, sözleşmeler hazırlamakta ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.Avukat Burak Bozkurt için “adalet, hakkaniyet ve sanat sevgisi” ile toplumun iyileştirilmesi önemlidir. Toplumun tam ve eksiksiz işleyebilmesi adına cinsiyet eşitliğinin varlığı, kadın-erkek fırsat eşitliğinin sağlanması, tek yönlü değil çok yönlü olarak bakış açıları ile birlikte sanatın her zaman varolduğu; böylelikle hem hukuki hem de kültürel faaliyetler bakımından gelişen bir toplumun var olabilmesi büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla Avukat Burak Bozkurt konumu, pozitif bakış açısı, iletişim kabiliyeti, empati yapabilmesi ile çalışma disiplinine sahip olması hayattaki emelleri adına olumlu özellikleri olmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.